Praca

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowiska:

Kierowca C+E

Opis stanowiska:

  • Transport towarów na terenie Europy.

Wymagania:

  • Karta kierowcy
  • Prawo jazdy C+E
  • Chęci do pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Wysoki poziom zarobków
  • Terminowe rozliczenia!!!
  • Nowoczesny tabor
  • Ochronę prawną oraz zdrowotną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail biuro@mtdpranczk.pl

Mechanik Samochodowy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe profilowe
  • znajomość mechaniki samochodowej
  • skrupulatność, uczciwość oraz odpowiedzialność
  • umiejętność współpracy z zespołem warsztatu
  • chęć pozyskiwania i pogłębianiu wiedzy z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodów
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zadania zaplanowane w sposób, który umożliwia zachowanie równowagi między życiem prywatnym i zawodowym
  • gwarantujemy wdrożenie w obowiązki
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego

ZAPRASZAMY OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM ORAZ NA POCZĄTKU DROGI ZAWODOWEJ!

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Międzynarodowy Transport Drogowy Zygmunt Pranczk, moich danych osobowych zawartych w przekazanej dokumentacji rekrutacyjnej w zakresie wykraczającym poza dane wymagane na podstawie art. 22 [1] Kodeksu pracy w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego na dane stanowisko, a w przypadku zawarcia umowy o pracę - także w związku z zawarciem i wykonywaniem umowy o pracę.

Wyrażam zgodę na zachowanie i późniejsze przetwarzanie przez Międzynarodowy Transport Drogowy Zygmunt Pranczk, moich danych osobowych zawartych w przekazanej dokumentacji rekrutacyjnej, dla celów przyszłych rekrutacji na takie samo lub podobne stanowisko.

tel.: +48 607 070 848
tel.: +48 609 460 608
tel./fax: +48 58 686 73 00
Zadzwoń i zapytaj o ofertę